ЗНО-2017

Наказом Міністерства освіти і науки України від 31 серпня 2016 року № 1055 затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

Реєстрація осіб для участі в ЗНО триватиме з 6 лютого до 17 березня 2017 року.

Вносити зміни до реєстраційних даних учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 31 березня 2017 року.

Запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, у яких зазначатиметься час і місце проведення тестувань, будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 28 квітня 2017 року.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання - з 23 травня до 16 червня:

Тестування з української мови і літератури- 23 травня,

англійської мови– 29 травня,

математики– 31 травня,

історії України– 2 червня,

біології– 8 червня,

географії– 12 червня,

фізики– 14 червня,

хімії – 16 червня.

Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання до 23 червня 2017 року (українська мова і література, іноземні мови, математика – до 15 червня, історія України, біологія, російська мова – до 19 червня, географія, фізика, хімія – до 23 червня).

Г Р А Ф І К

державної підсумкової атестації у 4,9-х класах

2016/2017 н.р.

клас Дата, час Предмет Голова атестаційної комісії Члени АК
4 клас
4-А 11.05.-9:25 Українська мова Поживил Л.М., заступник директора з НВР Булат М.М., учитель
4-Б 11.05.-9:25 Українська мова Заципанюк Л.В., заступник директора з ВР Лубінцова Л.І., учитель
4-В 11.05.-9:25 Українська мова Григор’єв Б.П., директор НВК Соловей В.М., учитель
4-А 16.05.-9:25 Математика Заципанюк Л.В., заступник директора з ВР Булат М.М., учитель
4-Б 16.05.-9:25 Математика Поживил Л.М., заступник директора з НВР Лубінцова Л.І., учитель
4-В 16.05.-9:25 Математика Григор’єв Б.П., директор НВК Соловей В.М., учитель
4-А 18.05.-9:25 Літературне читання Поживил Л.М., заступник директора з НВР Булат М.М., учитель
4-Б 18.05.-9:25 Літературне читання Заципанюк Л.В., заступник директора з ВР Лубінцова Л.І., учитель
4-В 18.05.-9:25 Літературне читання Григор’єв Б.П., директор НВК Соловей В.М., учитель
ДПА у 9 класі
9 01.06. –9:00 Українська мова Григор’єв Б.П., директор НВК Гуща Н.С.- учитель, Босенко К.М.- член АК
9 06.06.- 9:00 Математика Поживил Л.М., заступник директора з НВР Іващук О.І. –учитель, МіщенкоС.М. –член АК
9 12.06.-9:00 Англійська мова Григор’єв Б.П., директор НВК Козичко М.М.-учитель, Панкова Н.В. – член АК
Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi