Затверджую Р О З К Л А Д У Р О К І В Директор НВК ІІ семестр 2017-2018 н.р. ________Б.П.Григор’єв
День 5-А 5-Б 6-А
П О Н Е Д І Л О К 1 Природознавство Зарубіжна література Математика
2 Математика Математика Українська мова
3 Українська література Природознавство Географія
4 Основи здоров’я Англійська мова Історія
5 Англійська мова Фізична культура Інформатика (Ігр.)/
6 Фізична культура Основи здоров’я Трудове навчання
7
В І В Т О Р О К 1 Історія Українська література Українська література
2 Математика Математика Біологія
3 Музичне мистецтво Українська мова Математика
4 Зарубіжна література Історія Англійська мова
5 Українська мова Етика Музичне мистецтво
6 Етика Фізична культура
С Е Р Е Д А 1 Англійська мова Природознавство Українська мова
2 Фізична культура Українська мова Математика
3 Математика Англійська мова Зарубіжна література
4 Українська мова Математика Інформатика(ІІгр.)/
5 Природознавство Фізична культура Англійська мова
6 Трудове навчання Трудове навчання Фізична культура
Трудове навчання
Ч Е Т В Е Р 1 Образотворче мистецтво Зарубіжна література Біологія
2 Математика Математика Образотворче мистецтво
3 Інформатика (І гр.)/ Образотворче мистецтво Англійська мова
4 Інформатика (ІІ гр.)/ Фізична культура Українська мова
5 Зарубіжна література Інформатика (І гр)/рос Українська література
6 Інформатика (ІІ гр.) Етика
П’ Я Т Н И Ц Я 1 Українська література Трудове навчання Фізична культура
2 Українська мова Музичне мистецтво Історія
3 Фізична культура Англійська мова Географія
4 Англійська мова Українська мова Математика
5 Трудове навчання Українська література Зарубіжна літерат.
6 Основи здоров’я
7
День 6-Б 7-А 7-Б
П О Н Е Д І Л О К 1 Історія Українська мова Фізична культура
2 Фізична культура Англійська мова Всесвітня історія
3 Математика Всесвітня історія Українська мова
4 Українська мова Фізична культура Алгебра
5 Географія Алгебра Українська література
6 Трудове навчання Українська література Англійська мова
7 Фізика
В І В Т О Р О К 1 Музичне мистецтво Геометрія Хімія
2 Фізична культура Історія України Українська мова
3 Українська література Хімія Фізична культура
4 Математика Фізична культура Біологія
5 Біологія Українська мова Геометрія
6 Англійська мова Біологія Історія України
7 Образотворче мистецтво
С Е Р Е Д А 1 Англійська мова Фізика Інформатика (І гр.)/рос.
2 Українська мова Англійська мова Географія
3 Інформатика (І гр.)/ Зарубіжна література Фізика
4 Математика Географія Англійська мова
5 Інформатика (ІІгр.)/р Образотворче мистецтво Українська література
6 Зарубіжна література Українська література Зарубіжна література
7 Інформатика (ІІ гр.)
Ч Е Т В Е Р 1 Англійська мова Інформатика (І гр.)/ Українська мова
2 Українська література Інформатика (ІІ гр.)/ Зарубіжна література
3 Біологія Зарубіжна література Фізична культура
4 Трудове навчання Біологія Алгебра
5 Етика Алгебра Біологія
6 Українська мова Фізична культура Фізика
7 Українська мова Образотворче мистецтво
П’ Я Т Н И Ц Я 1 Історія Геометрія Географія
2 Фізична культура Географія Геометрія
3 Математика Музичне мистецтво Основи здоров’я
4 Географія Основи здоров’я Музичне мистецтво
5 Основи здоров’я Англійська мова Трудове навчання
6 Зарубіжна література Трудове навчання Англійська мова
7
День 8-А 8-Б 9
П О Н Е Д І Л О К 1 Біологія Геометрія Біологія
2 Географія Біологія Українська література
3 Геометрія Інформатика (І гр.)/ Англійська мова
4 Англійська мова Географія Фізика
5 Українська література Англійська мова Основи здоров’я
6 Інформатика Українська література Алгебра
7 Інформатика (ІІгр.) Географія –с.к.
В І В Т О Р О К 1 Фізична культура Фізика Географія
2 Українська мова Мистецтво Зарубіжна література
3 Географія Українська мова Історія України
4 Мистецтво Основи здоров’я Хімія
5 Хімія Географія Фізична культура
6 Фізика Хімія Українська мова
7 8 Трудове навчання Фізична культура Українська література 8. Трудове навчання
С Е Р Е Д А 1 Зарубіжна література Українська література Правознавство
2 Алгебра Інформатика (І гр.)/рос Біологія
3 Українська література Англійська мова Біологія
4 Англійська мова Зарубіжна література Всесвітня історія
5 Біологія Алгебра Геометрія
6 Основи здоров’я Інформатика (ІІ гр.)/ Англійська мова
7 Фізика
Ч Е Т В Е Р 1 Геометрія Фізична культура Алгебра
2 Фізична культура Англійська мова Хімія
3 Хімія Всесвітня історія Фізика
4 Всесвітня історія Геометрія Зарубіжна література
5 Біологія Хімія Фізична культура
6 Біологія Біологія Історія України
7 Трудове навчання Інформатика (І гр.)
П’ Я Т Н И Ц Я 1 Інформатика Зарубіжна література Мистецтво
2 Зарубіжна література Алгебра Інформатика (І гр.)/рос.
3 Алгебра Історія України Біологія
4 Фізика Українська мова Фізична культура
5 Українська мова Фізика Геометрія
6 Історія України Фізична культура Українська література
7 Фізична культура Інформатика (ІІ гр./8-ІІ)
10 11
П О Н Е Д І Л О К 1 Англійська мова Українська література Понеділок Черговий адміністратор- Григор’єв Б.П. Чергові вчителі: Ст.черг. – Корчевський В.Л. Міщенко С.М. Бабич Н.І. Федоренко Н.І.
2 Зарубіжна література Біологія
3 Фізична культура Біологія
4 Біологія Інформатика
5 Біологія Алгебра
6 Всесвітня історія Алгебра
7 Захист Вітчизни Фізична культура
В І В Т О Р О К 1 Біологія Історія України Вівторок Черговий адміністратор- Поживил Л.М. Чергові вчителі: Ст. черг. – Козичко М.М. Чепурна Г.А Шамрай Л.С. Лубінцова Л.І
2 Географія Англійська мова
3 Англійська мова Фізика
4 Українська мова Геометрія
5 Історія України Геометрія
6 Алгебра Економіка
7 Фізика Людина і світ
С Е Р Е Д А 1 Геометрія Хімія Середа Черговий адміністратор Заципанюк Л.В. Чергові вчителі: Ст. черг. –Босенко К. М. Панкова Н.В Чечко І.В. Пилипчук І.Л.
2 Українська мова Всесвітня історія
3 Трудове навчання Екологія
4 Хімія Екологія
5 Хімія Українська мова
6 Українська література Фізика
7 Фізична культура Українська література
Ч Е Т В Е Р 1 Правознавство Хімія Четвер Черговий адміністратор- Поживил Л.М. Чергові вчителі: Ст. черг. – Василенко Т.М. Телендій Т.М. Загуменна О.С. Богуславська А.І.
2 Біологія Біологія
3 Алгебра Біологія
4 Захист Вітчизни Англійська мова
5 Фізика Трудове навчання
6 Геометрія Психологія
7 Екологія Захист Вітчизни
П’ Я Т Н И Ц Я 1 Біологія Алгебра П’ятниця Черговий адміністратор- Заципанюк Л.В. Чергові вчителі: Ст.черг. - Гуща Н.С. Іващук О.І. Булат М.М. Хоменко І.В.
2 Екологія Біологія
3 Українська література Зарубіжна література
4 Інформатика Англійська мова
5 Історія України Фізична культура
6 Англійська мова Інформатика
7 Художня культура
Кiлькiсть переглядiв: 124

Коментарi

  • Tiffany Riley

    2018-03-12 23:59:52

    su1vAwWa Site http://6ahv1.com/#QEc4zKPJqd-74v QEc4zKPJqd, AxCe4AFg8 , [url=http://wydas.com]oiwO0tvn8[/url], [026tQhenfp5](http://fko0s.com "026tQhenfp5"), [http://gmllh.com dnnaLMhgxo],...