Про підсумки участі в І - ІІ етапах Всеукраїнських
учнівських олімпіад з базових дисциплін
у 2019-2020 навчальному році
Оголосити подяку з занесенням до особової справи учням-переможцям ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад за високі результати, продемонстровані на олімпіадах з базових дисциплін та нагородити грамотами:
1.Батечка Євгенія, учня 10 класу за 1 місця з екології, фізики, зарубіжної літератури.
2.Садуллаєву Каріну - за 1 місця з біології та екології.
3. Артеменка Євгенія-учня 11 класу за 1 місце з фізики.
4.Федоренко Дарину, ученицю 7 класу- за 1 місце з української мови та літератури.
5.Олефіренко Анастасії, ученицю 8 класу- за 1 місце з української мови та літератури.
6.Лещенко Анастасію, ученицю 9 класу – за 2 місце з української мови та літератури.
7.Василенко Тетяну, ученицю 10 класу – за 1 місце з української мови та літератури.
8.Руденко Вероніку, ученицю 11 класу – за 1 місце з англійської мови.
9.Малій Анну-ученицю 10 класу- за 1 місце з англійської мови.
10.Невесенка Владислава - учня 11 класу за 2 місце з біології.
11. Цір Катерину, ученицю 7 класу – за 2 місце з хімії, фізики та в Конкурсі ім. Петра Яцика».
з 05 листопада по 25 грудня 2016 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін - серед шкіл Калитянської селищної ради.
Команда Семиполківського НВК показала такі результати:
№ п/п | Назва предмета | Клас | Прізвище та ім’я учня | Місце | ||
учня | З/командне | |||||
1 | Українська мова та література | 7 8 9 10 11 | Василенко Тетяна Свенціцька Анна Тимченко Вероніка Чечко Дарина Дементієва Тетяна | 1 3 2 - 4 | ІІ | |
2 | Зарубіжна література | 7 8 9 10 11 | Василенко Тетяна Ільчук Дарина Шевцова Анасатасія Герасименко Роман Стріха Олександр | 1 4 1 2 2 | ІІ | |
3 | Фізика | 7 8 9 10 11 | Христинченко Ілля Артеменко Євгеній Загуменний Іван Тульговець Лаурітта Самойленко Валентина | 2 2 4 2 2 | ІІІ | |
4 | Біологія | 8 9 10 11 | Матвієнко Ірина Тимченко Вероніка Єрмолко Олександр Дементієва Тетяна | 4 2 1 1 | ІІ | |
5 | Історія | 8 9 10 11 | Артеменко Євгеній Тимченко Вероніка Чечко Дарина Самойленко Валентина | 3 3 2 2 | ІІІ | |
6 | Англійська мова | 8 9 10 11 | Пашковський Петро Лола Валерія Чечко Дарина Дементієва Тетяна | 3 2 2 4 | ІІ | |
7 | Математика | 6 7 8 9 10 11 | Ковалець Катя Садуллаєва Каріна Артеменко Євгеній Борисенко Анастасія Чечко Дарина Самойленко Валентина | 2 2 2 - 2 2 | ІІ | |
8 | Інформаційні технології | 8 9 10 11 | Артеменко Євгеній Грицюк Павло Єрмолко Олександр Дементієва Тетяна | 4 2 1 2 | ||
9 | Хімія | 7 8 9 10 11 | Батечко Євгеній Артеменко Євгеній Шевцова Анастасія Тульговець Лаурітта Стріха Олександр | 1 1 2 2 - | ІІ | |
10 | Правознавство | 9 10 11 | Тимченко Вероніка Чечко Дарина Самойленко Валентина | 3 1 1 | І | |
11 | Географія | 8 9 10 11 | Артеменко Євгеній Гопкала Наталія Єрмолко Олександр Дементієва Тетяна | 4 3 2 - | ІY | |
12 | Економіка | 10 11 | Герасименко Роман | |||
13 | Образотворче мистецтво | 8 9 10 11 | Руденко Вероніка Литвиненко Божена Каніковська Наталія (9 к) Самойленко Валентина | 1 1 2 3 | ІІ | |
14 | Астрономія | 10 11 | Матвієнко Ігор Іващук Юрій | 1 2 | ||
15 | Екологія | 10 11 | Тульговець Лаурітта Стріха Олександр | 1 2 | ІІ | |
16 | Трудове навчання | 9 д | Баранова Марина | |||
Участь у ІІ етапі взяли 28 учнів. З більшості предметів учні школи зайняли 1-2 місця, але до участі в ІІІ етапі були рекомендовані учні , які виявили всебічну ерудицію, глибокі знання, уміння оригінально розв’язувати творчі задачі, знаходити неординарні рішення проблемних завдань і відповідно отримали найвищі бали.
Відповідно у ІІІ етапі взяли участь 2 учениці: учениця 10 класу Тульговець Лауріта. - з екології та учениця 11 класу Самойленко Валентина - з правознавства.
Тульговець Лаурітта здобула 2 місце на ІІІ етапі олімпіади з екології.
Наказом по НВК винесена подяка:
учню 8 – го класу Артеменку Євгенію, який здобув перемогу із 6 предметів; ученицям 9 - го класу Шевцовій Анастасії та Тимченко Вероніці, які здобули перемогу із 4 предметів; учням 10 класу - Тульговець Лаурітті за перемогу з 4 предметів та Чечко Дарині – з 5 предметів; учням, які гідно представили 11 клас - Дементієвій Тетяні та Самойленко Валентині – по 5 предметів.
- БАНК ДАНИХ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ