Наші досягнення

Результати ІІ-_ІІІ етапу олімпіад у 2016-2017 н.р.

з 05 листопада по 25 грудня 2016 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін - серед шкіл Калитянської селищної ради.

Команда Семиполківського НВК показала такі результати:

№ п/п Назва предмета Клас Прізвище та ім’я учня Місце
учня З/командне
1 Українська мова та література 7 8 9 10 11 Василенко Тетяна Свенціцька Анна Тимченко Вероніка Чечко Дарина Дементієва Тетяна 1 3 2 - 4 ІІ
2 Зарубіжна література 7 8 9 10 11 Василенко Тетяна Ільчук Дарина Шевцова Анасатасія Герасименко Роман Стріха Олександр 1 4 1 2 2 ІІ
3 Фізика 7 8 9 10 11 Христинченко Ілля Артеменко Євгеній Загуменний Іван Тульговець Лаурітта Самойленко Валентина 2 2 4 2 2 ІІІ
4 Біологія 8 9 10 11 Матвієнко Ірина Тимченко Вероніка Єрмолко Олександр Дементієва Тетяна 4 2 1 1 ІІ
5 Історія 8 9 10 11 Артеменко Євгеній Тимченко Вероніка Чечко Дарина Самойленко Валентина 3 3 2 2 ІІІ
6 Англійська мова 8 9 10 11 Пашковський Петро Лола Валерія Чечко Дарина Дементієва Тетяна 3 2 2 4 ІІ
7 Математика 6 7 8 9 10 11 Ковалець Катя Садуллаєва Каріна Артеменко Євгеній Борисенко Анастасія Чечко Дарина Самойленко Валентина 2 2 2 - 2 2 ІІ
8 Інформаційні технології 8 9 10 11 Артеменко Євгеній Грицюк Павло Єрмолко Олександр Дементієва Тетяна 4 2 1 2
9 Хімія 7 8 9 10 11 Батечко Євгеній Артеменко Євгеній Шевцова Анастасія Тульговець Лаурітта Стріха Олександр 1 1 2 2 - ІІ
10 Правознавство 9 10 11 Тимченко Вероніка Чечко Дарина Самойленко Валентина 3 1 1 І
11 Географія 8 9 10 11 Артеменко Євгеній Гопкала Наталія Єрмолко Олександр Дементієва Тетяна 4 3 2 - ІY
12 Економіка 10 11 Герасименко Роман
13 Образотворче мистецтво 8 9 10 11 Руденко Вероніка Литвиненко Божена Каніковська Наталія (9 к) Самойленко Валентина 1 1 2 3 ІІ
14 Астрономія 10 11 Матвієнко Ігор Іващук Юрій 1 2
15 Екологія 10 11 Тульговець Лаурітта Стріха Олександр 1 2 ІІ
16 Трудове навчання 9 д Баранова Марина

Участь у ІІ етапі взяли 28 учнів. З більшості предметів учні школи зайняли 1-2 місця, але до участі в ІІІ етапі були рекомендовані учні , які виявили всебічну ерудицію, глибокі знання, уміння оригінально розв’язувати творчі задачі, знаходити неординарні рішення проблемних завдань і відповідно отримали найвищі бали.

Відповідно у ІІІ етапі взяли участь 2 учениці: учениця 10 класу Тульговець Лауріта. - з екології та учениця 11 класу Самойленко Валентина - з правознавства.

Тульговець Лаурітта здобула 2 місце на ІІІ етапі олімпіади з екології.


Наказом по НВК винесена подяка:

учню 8 – го класу Артеменку Євгенію, який здобув перемогу із 6 предметів; ученицям 9 - го класу Шевцовій Анастасії та Тимченко Вероніці, які здобули перемогу із 4 предметів; учням 10 класу - Тульговець Лаурітті за перемогу з 4 предметів та Чечко Дарині – з 5 предметів; учням, які гідно представили 11 клас - Дементієвій Тетяні та Самойленко Валентині – по 5 предметів.

- БАНК ДАНИХ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ

Кiлькiсть переглядiв: 161

Коментарi